מוצרי אבטחת המידע


solutions
מערכת ה- EDR המתקדמת בשוק ע"פ הדו"ח של גרטנר

Sentinelone ActiveEDR

מערכת ה- EDR המתקדמת בשוק ע"פ הדו"ח של גרטנר, מערכת הנשענת על בינה מלאכותית, המסוגלת לזהות מעשים זדוניים בזמן אמת, מבצעת קורלציות עם תובנות מקורות, ומזרזת בדיקות טריאג' וניתוח שורש. הטכנולוגיה יכולה לייחס באופן כללי כל אירוע בנקודת הקצה לסיבה הבסיסית שלו ללא כל הסתמכות על משאבי ענן. באמצעות פתרון איומים אוטומטי,ActiveEDR מספקת לאנליסטים בזמן אמת מתאם והקשר לפעולה, ונותנת לאנליסטים להבין את הסיפור המלא של מה קרה בסביבה שלהם.

איומי סייבר שמערכת EDR יכולה למנוע

 • תקיפות כופר
 • פירצה וגישה לנתונים
 • זליגת מידע ונתונים

מה היתרונות של שימוש ב- Sentinelone

מאפשר לצוותי אבטחה לזהות איומים ולמנוע או להקל עליהם בזמן אמת? אחד היתרונות המרכזיים בשימוש בשירות אבטחה מתארח הוא ההגנה המלאה על אבטחת מחזור החיים שמציע השירות המתארח. באפשרותך להפוך את התהליכים לאוטומטיים ולהפעיל אותם ברקע מבלי שתצטרך להעריך ידנית את פרופיל הסיכון של כל תהליך. המשמעות היא שיש לך יותר זמן להתמקד באסטרטגיה עסקית ובפיתוח אסטרטגיות לקוחות חדשות במקום לבחון את פרטי ההתקפה. פתרון האבטחה מבוסס הענן של SentinelOne מאפשר גם לצוותי אבטחה לבצע הערכות בכל עת מבלי שיהיה צורך להיות מול הדלפק.

יתרון נוסף בשימוש בשירות אבטחה מתארח

שמתארח על ידי SentinelOne הוא היכולת שלו לתקן באופן אוטומטי איומים על בסיס כל נקודת קצה. SentinelOne שילבה את הטכנולוגיה שלה עם למעלה מ -40 ספקי אבטחה ברמת הארגון של צד שלישי כדי להבטיח שהיא תוכל לזהות ולטפל בכל הפגיעות הידועות והתקפות המתקדמות. כל תגובה מוערכת, נותחה ומיושמת בזמן אמת, מה שמביא לזיהוי ותגובה מהירים. כאשר נמצאים נקודות תורפה, SentinelOne יחד עם צוות שירותי מחשוב לעסקים של אותה חברה שבה מותקן המוצר נוקט במהירות בצעדים לטיפול בפגיעות על ידי תיקון היישום הפגיע. זה מאפשר לכל משתמש קצה להשתמש בבטחה ביישומים שלהם בכל פעם.

solutions
F-Secure זוכה ב- 6 תארי “ההגנה הטובה ביותר” מ- AV-Test. פתרונות ההגנה המקיפים מספקים הגנה ללקוחות מול כל איום ובכל מצב.

F-Secure

חברת F-Secure נוסדה לפני למעלה מ- 30 שנה. בעזרת צוות של מאות חוקרי אבטחת מידע יש לחברת F-Secure את הנראות הטובה ביותר להתקפות סייבר ואת היכולת לסגור את הפער בין איתור איומים לתגובה. ל- F-Secure פתרונות מובילים בתחומים הבאים:

 1. הגנה על נקודות קצה - תחנות, שרתים ומכשירים ניידים. מערכת ניהול ענן הופכת את ההפעלה, ניהול וניטור אבטחת נקודות הקצה לקלה ופשוטה. ניהול תיקונים (patch management) למחשבי Windows, טיפול מתקדם באיומי כופר, בקרת יישומים ומכשירים נתיקים תוך שימוש בניתוח התנהגותי והיוריסטי מתקדם ומינוף של בינה מלאכותית ולמידת מכונה.

 2. איתור ותגובה מהירה של F-Secure (RDR) הינו פתרון מוביל בתעשייה בנושא זיהוי ותגובה בנקודות קצה (EDR). הפתרון ממנף טכנולוגיות ניתוח מתקדמות, בינה מלאכותית, הבנת פעילות ולמידת מכונה כדי להגן על הארגון שלך מפני איומי סייבר מתקדמים וניצול פרצות אבטחה.

 3. הגנת ענן עבור מיקרוסופט Office 365 - הגנת ענן F-Secure עבור מיקרוסופט Office 365 מנתחת קבצים מצורפים, קישורי אינטרנט הכלולים בגוף ובכותרות של פריטי Exchange כגון דוא"ל, לוח שנה, פגישות, משימות, אנשי קשר והערות דביקות. כל זה מתבצע על פריטים בתנועה נכנסת, יוצאת ופנימית.

 4. פלטפורמה לסריקה, איתור וניהול פגיעות - F-Secure Radar - משלבת גילוי וניהול מצאי של נכסי IT, זיהוי וניהול הן איומים פנימיים והן איומים חיצוניים. דווח על סיכונים והתנהלות בהתאם לרגולציות הנוכחיות ועתידיות (כגון תאימות ל- PCI ו- GDPR).

solutions
Bitdefender היא אחת התוכנות הטובות ביותר בשוק האנטי-וירוס נכון ל-2021. יש בה הגנה מתקדמת מפני Malware והמון אמצעים נוספים לאבטחת ווב, כל זאת בתוך ממשק משתמש אינטואיטיבי.

Bitdefender

Bitdefender היא יצרנית צעירה יחסית של תוכנות אבטחת מידע מהירים ויעילים למחשבים. מאז שנוסדה בשנת 2001, החברה הצליחה לקבוע מספר סטנדרטים חדשים בהגנה פרואקטיבית מאיומי אינטרנט משתנים. בכל יום מוצרי ביטדיפנדר מספקים הגנה לעשרות מיליוני משתמשים ביתיים ותאגידיים ונותנים להם שקט נופשי על ידי אבטחה על נכסים הדיגיטליים. החברה היא המובילה על ידי חזון להיות ספק אמין ביותר של טכנולוגיית אבטחת נתונים, והיא כל הזמן מחדשת טכנולוגיות והמוצרים.

טכנולוגיה
Active Virus Control היא טכנולוגיה חלוצית שפותחה על ידי Bitdefender לגילוי פרואקטיבי המנצלת שיטות האוריסטיות מתקדמות כדי לזהות איומים חדשים בזמן אמת. היא מנטרת כל יישום המופעל במחשב המשתמש ומזהה פעילות חשודה. כאשר היישום מבצע מספר פעולות חשודות, הוא מסומן כתוכנה זדונית. בקרת הורים משופרת נלחמת בעבריינים ברשת והטרדות מיניות כלפי ילדים על ידי ניתוח שיתוף תמונות לא הולם או תקשורת, ועל ידי בדיקת סימנים של התנהגות חריגה.
מערכת הגנה וסייבר מנוהלת עבור ארגונים ועסקים, המתאימה למחשבים נייחים, מחשבים ניידים, שרתים פיזיים או וירטואליים. מחשבי אפל ולינוקס.
המערכת עובדת בטכנולוגיה רב שכבתית מתקדמת המבצעת זיהוי, מניעה וחסימה מהטובות ביותר בתחום, תוך שימוש בטכניקות של ניתוח ולמידת המערכת, בינה מלאכותית, ניתוח התנהגותי וניטור רציף של תהליכי העבודה
תכונות המערכת:

 1. Combined antivirus/antimalware
  Bitdefender is a complete cyber security suite that mitigates breaches, simplifies deployments and cuts costs. It blocks new threats while reducing the rate of false positives

 2. Content control
  Schedule or configure this control to block URLs by category using a block/allow exclusions table

 3. Content control
  Bitdefender quickly responds to 0-day attacks and catches known and unknown exploits by focusing on attack techniques

 4. Device control
  Choose which devices and device types can run and which will be blocked or scanned automatically

 5. Continuous process monitoring
  Bitdefender Process Inspector monitors running processes for malicious behavior. You’ll have round-the-clock protection against attacks and malware

 6. Endpoint Detection and Response (EDR)

 7. Patch Management

 8. Advanced Threat Security

 9. Security for Virtualized Environments (SVE)

 10. Full Disk Encryption

 11. Security for Exchange

solutions

Duo

Duo הוא מוצר "ענן" ומספק לארגון כלי נראות, הגנה ובקרה, Duo הוא חלק מהגנות ומתפישות שונות בהם:

Single Sign On, Remote Access, Multi Factor Authentication, Compliance,Cloud Security, Software Define Perimeter, Zero Trust

Duo מספק לכל עובד בארגון גישה מאובטחת לכלל האפליקציות הארגוניות – מקומיות או בענן.

שילוב של אימות משתמשים באמצעות הזדהות דו-שלבית ומידע על ״היגיינת״ המכשיר ממנו מתבצעת ההתקשרות מאפשרים יישום מדיניות חזקה של אבטחת גישה ליישומים השונים.

DUO MFA

MFA פתרון אימות דו-שלבי התומך באפליקציות Cloud ואפליקציות On-Premise. הפתרון מאפשר בקרת גישה לאפליקציות כולל פורטל גישה אחודה, SSO Portal לכל משתמש ארגוני וקבלני משנה, וכן ניהול מתקדם והקצאת רכיבי הזדהות שונים לכל משתמש.

DUO ACCESS

ACCESS מספק את כלל יכולות חבילת DUO MFA בתוספת של יכולות נראות מפורטות על היגיינת האבטחה של כל מכשיר (מכשיר rooted, מוצפן, בגרסה אחרונה וכו׳), כל זאת ללא צורך ב MDM או הרשאות פולשניות למכשירי האימות של המשתמש.

DUO BYOND

BEYOND מספק את כלל יכולות חבילת DUO Access וכן מאפשר לארגון לזהות מכשירים ארגוניים לעומת אישיים, לחסום מכשירים לא מהימנים ולתת למשתמשי הארגון גישה בטוחה ליישומים פנימיים, בצורה חלקה ונוחה. חבילה זו כוללת יכולות אינטגרציה מתקדמות עם מערכות ניהול אירגוניות כמו MDM, JAMF ו- Intune, מתן גישה מאובטחת עם אימות דו-שלבי בפרוטוקולים סטנדרטיים כמו SSH, HTTP/HTTPS ו-RDP באופן המיתר שימוש ב VPN.
קבל הצעת מחיר

ייעוץ חינם

יצירת קשר